Новини

Чому квіти в’януть або як зберегти їх свіжість?

Чому квіти в'януть або як зберегти їх свіжість?

Кожен день, ми флористи, чуємо історії про те, що тільки що куплені квіти зів’яли протягом доби. І ми прекрасно розуміємо, що іноді у чоловіків просто пропадає бажання купувати квіти, якщо термін їх життя такий короткий.

Я вам розповім ті основні моменти, які скорочують життєдіяльність квітів, і що з цим робити.

 

  1. Купуйте квіти тільки в салоні з холодильною камерою

Чому квіти в'януть або як зберегти їх свіжість?

 

2. Якщо ви купуєте просто квіти, а не композицію або букет, намагайтеся вибирати самі закриті бутони. Краще взяти троянду з щільним, закритим келихом і насолоджуватися, як вона буде розкриватися у вас вдома. Повністю розкритий квітка, говорить про те, що вже якийсь період часу він простояв в квітковому салоні і встиг розкритися. Це стосується: троянди (крім піоновідние сортів), тюльпани, півонії, альстрамеріі, гіацинти, нарциси, іриси, фрезії і тд.

 

3. Букети квітів, вам повинні упакувати для транспортування. Що це означає: для того, щоб квіти не затиралися, поки ви їх донесете додому, їх потрібно упакувати. Це може бути целофан або крафт, але в такому вигляді ви точно зробите їх одержувачу в дбайливому вигляді. Це правило не стосується вже зібраних букетів, які упаковані в декоративну упаковку.

 

4. У зимовий період часу квіти необхідно упаковувати додатково від морозу. І навіть якщо вам здається, що за 10 секунд поки ви донесете квіти від салону до машини, з ними нічого не трапиться, повірте! трапиться. Квіти – це живий організм, який росте виключно в теплі. Для них мороз – смерть.

 

5. Квіти дуже страждають від перепаду температури. Тому в літній період часу намагайтеся довести квіти до одержувача якомога швидше. Витягнувши квіточки з холодильної камери, де було +5 і їм було дуже комфортно, вони отримують справжній шок занурившись в гаряче повітря літа.

 

6. У літній період не думайте, що якщо полежить букет в багажнику 2 години, то йому нічого не буде. БУДЕ! Ще й як. У спекотний літній день в машині на сонці може бути до +50, це вірна смерть для квітів.

 

7. Квіти не можуть жити без води. У холодний період року це ще не так критично і деякі квіти можуть полежати без води пару годин. Але влітку без води зовсім, ніяк. Протягом години після покупки, букету обов’язково потрібно надати водичку.

 

8. Перед тим як ставити букет у вазу, обов’язково подрежьте стебла.

 

9. Кожні 2 дні необхідно міняти воду у вазі і підрізати букет.

 

10. Постарайтеся ставити букет в прохолодне місце. Чи не на сонці, не біля батареї, а там де їм буде максимально свіжо.

 

Можна нескінченно говорити про способи збереження свіжості квітів. І у кожних кольорів є свої нюанси по догляду. Тут я виділила найголовніші правила, які стосуються більшості. Тому нехай у вас складеться довга і міцна дружба з прекрасним світом квітів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *