Новини

Про що букети студії флористики GREEN art?

Про що букети студії флористики GREEN art?

Вітаю! Якщо ти зайшов в гості до нас на сайт – для нас це вже велике досягнення і величезна радість! Не роби поспішних висновків, дозволь тобі трохи розповісти, про що наші букети.

Колекції наших букетів – це особливий вид творчості, просочений любов до роботи і багаторічним досвідом.

Швидше за все, перше, що ти подумаєш, – «ДОРОГО». Так, я не сперечаюся, що на просторах інтернету можна знайти і більш «вигідні» пропозиції, але давай розберемося, за що ти платиш?

Зелень

Ми пишаємося тим, що в наших букетах мінімум зелені. За багато років роботи, ми прийшли до висновку, що тобі, наш дорогий клієнт, потрібні квіти, а не зелень. Так, можна зробити 2 однакових за обсягом букета, тільки один буде коштувати 1000 грн, а Другая 2000 грн. І, здавалося б, що квіти однакові, але така колосальна різниця в ціні. Суть даного відмінності полягає в тому, що в першому букеті буде багато зелені всередині, причому не самої вишуканої, а в другому 90% – це квіти. Ми вважаємо за краще робити квіткові букети, і готові поштучно перерахувати квіточку, щоб ви розуміли, за що ви платите.

 

Квіткова упаковка

Добре все те, що в міру. Ця приказка ідеально відображає наше ставлення до упаковки букетів. Останні пару років на флористичний ринок нахлинула хвиля корейської упаковки і техніка багатошарового пакування букетів. Не можу заперечувати, що в разі букета-компліменту – це виглядає мило. Але все ж, ми намагаємося не загравати з упаковкою занадто, а використовувати її в оптимальній кількості, щоб підкреслити форму і кольори букета, але ні в якому разі не зробити букет візуально в 3 рази об’ємніше. Більш того, будь готовий, що багато дівчат, воліють знімати упаковку перед тим, як ставити квіти в вазу.

Грамотне розподіл квітів по класу

На жаль, чи на щастя, але в нашій країні є чітка градація кольорів по класу, а саме: дорогі й дешеві. Років 20 тому практично ніякої екзотики на просторах України не було. Тому, коли в країну почали привозити нові, раніше невідомі квіти, такі позиції як хризантема кущова, гербова, гвоздика, деякі сорти троянд, – відразу стали старомодними. Таке мислення вже багато-багато років. До чого я це веду? До того що, якщо ти замовляєш красивий букет з гортензіями, ми ні в якому разі не поставимо поруч герберу або «старомодні» сорти хризантеми. Ми знаємо, як тобі важливий склад букета. Тому сусідом вишуканого, наприклад, ранункулюса, обов’язково буде не менше почесний кандидат.

Екзотичні квіти і сучасні сорти

Ми невпинно стежимо за новинками на флористичному ринку. Щотижня асортимент холодильника оновлюється. Ми знаємо як ти любиш щось новеньке і незвичайне, тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб тебе здивувати.

Команда професіоналів і спеціальне обладнання

У нас працюють тільки висококваліфіковані флористи. Вони однаково чудово зроблять букет як на великий бюджет, так і на невеликий. Грамотно допоможе вибрати квіти, упаковку, або ж запропонують тобі варіанти, коли ти сумніваєшся. А ще у нас професійна холодильна камера! Дотримується ідеальний температурний режим для збереження квітів і ти, однозначно можеш бути впевненим, що квіти свіжі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *