Новорічна флористика

Даний розділ нашого інтернет-магазину про саме сімейне і довгоочікуване свято в році.

Новий рік і Різдво. Щороку ми з нетерпінням, і дитячою цікавістю чекаємо цього свята. Час теплого какао і душевних розмов, час чарівництва і виконання бажань.

 

У цей період, нам як ніколи раніше, хочеться прикрасити свій дім, підготувати справжню казку своїм діткам, створити в будинку затишок, відчуття свята і теплоти. А ще потрібно підготувати так багато подарунків, і хочеться подарувати щось особливе, не таке як у всіх. Ох вже ці муки вибору подарунків, як ми вас розуміємо!

 

У нас ви можете купити унікальні різдвяні подарунки

 

Найкрасивіші новорічні композиції в місті Києві – тільки у нас! І це не хвастощі, це абсолютна правда. 8 років ми відточували свою майстерність з виготовлення новорічних композицій, щоб зараз радувати вас 100% ексклюзивом.

 

У наших роботах ми використовуємо найякісніший матеріал, за який нам не соромно. Практично всі основи – це кераміка українського художника, зроблена ручками. Іграшку ми використовуємо тільки скляну. Ніякого пластику! Вся іграшка замовляється нами за кілька місяців до самого свята, і вона є дизайнерською. Тому наші композиції можна розглядати дуже довго.

 

Так само хочемо зауважити, що велика частина композицій виповнюється зі штучного матеріалу, тому прослужать вони вам не один рік! Вам доведеться тільки свічки поміняти. Хвоя використовується тільки лита, вона бездоганної якості і виглядає як жива.

 

В нашій різдвяної колекції ви так само можете підібрати декоративний вінок на двері. Велика частина вінків упаковується в брендовані коробки, тому вони можуть стати чудовим подарунком.

 

І, звичайно ж, ми можемо виготовити будь-яку композицію або вінок під замовлення. Наприклад, якщо вам потрібен декор в специфічному кольорі, або ж дотримуватися певних розмірів, – це не є проблемою. Зв’яжіться з нами, і ми вам все підкажемо.

 

Новорічне оформлення будинку, офісу, корпоративу

 

Ви хочете прикрасити будинок, але у вас зовсім немає на це часу? Або можливо ви давно мріяли, щоб дизайнери підібрали вам гарну іграшку на різдвяну ялину, щоб вона виглядала як з Pinterest? Немає проблем!

 

Ми вже дуже давно займаємося новорічними оформленнями, і точно допоможемо вам створити атмосферу свята і затишку. Ми зробимо вам комплексне оформлення по вашим побажанням, розробимо цілий проект, підберемо хвою, декоративні елементи, ялинкову іграшку і навіть створимо цілі декорації. Все що вам необхідно – це зв’язатися з нами!

Shopping cart
Start typing to see products you are looking for.