Про нас

Про нас

Привіт, мене звуть Ілона і я флорист в другому поколінні.

 

Моя історія кохання до квітів почалася ще, коли мені було 6 років. Мої батьки пов’язали своє життя з квітами, і будучи дитиною, я багато часу проводила разом з ними. Я бачила роботу всієї флористичної кухні зсередини і мала чітке уявлення, що це за бізнес. Але поспішати з вибором професії я не поспішала.

 

Після закінчення університету, маючи вищє Економічне, я точно розуміла, що дана спеціалізація не моє і в моє життя повернулася флористика. Кілька курсів, тонна купленого матеріалу, і кілька місяців я як божевільна робила композиції всім рідним і друзям.

 

Далі була робота, потім фріланс, і в 2013 році я була готова до того, щоб зібрати команду таких же квіткових фанатиків, як і я, і відкрити свій власний квітковий рай.

 

Студія флористики GREEN art studio – це про те, як квіти приносять в наше життя радість і посмішки! Ми ставимося до квітів, як до допінгу гарного настрою, а до створення букетів, як до окремого виду мистецтва.

 

Наша цінність, – «Робити красиво, або не робити зовсім»

Наша особливість, – «Ми створюємо букети з квітів, а не із зелені і паперу»

 

Ми слідуємо всім останнім тенденціям і новинкам в світі флористики, але ніколи не зраджуємо свої цінності. Кожен букет, кожна композиція, створюється у великій любові, тому наші букети люблять і їм довіряють найцінніші моменти в житті!

 

Ми з величезною радістю і вдячністю станемо вашими друзями на багато свят!

Shopping cart
Start typing to see products you are looking for.