Новини

Весільні букети

Весільні букети

Вітання! Хочу трохи поговорити про весільні букеті – найважливіший атрибут нареченої. Я не буду розповідати про значення весільного букета, і про різні міфи, легенди і забобони. Поговоримо про те, як же все-таки визначитися з таким важливим елементом весільного образу.

 

1. Ти хочеш монобукет або збірний букет з різних квітів?

 

У сучасній флористиці, і весільних тенденціях останні роки безумовним фаворитом весільних букетів є збірні букети. Це букет, складений з абсолютно різних кольорів. Він може бути виконаний тільки з квітів, а може так само бути з додаванням різної екзотичної зелені і ягід. Такі букети дуже надихають, оскільки в них можна використовувати складні переходи колірної гами. Вони дуже незвичайні, і їх хочеться розглядати, вгадувати кожну квіточку. Так само, за рахунок використання різних видів флористичного матеріалу, виходить зовсім незвичайна фактура, букет має об’ємність і унікальність.

Весільні букети Весільні букети

Однак, на мій погляд класика монобукета ніколи не поступиться збірному букету. У монобукетах присутній особливий романтизм, чистота і невинність. Що може бути прекрасніше букета з білих півоній, або ранункулюсів? Але хочу звернути вашу увагу, що найважливішим моментом в таких букетах, – це щільність наповнення і відсутність зелені. Вся справа в тому, що весільний монобукет повинен бути виконаний в дуже щільною збірці, голова до голови, в такому випадку він буде виглядати як справжня зефірна хмара. Зелень не варто додавати всередину, вона псує всю милість і принадність букета, і робить його більш грубим.

Весільні букети Весільні букети Весільні букети

2. Якої форми букета ти віддаєш перевагу?

 

  • Кулястий

Така форма однозначно вже не актуальна. Вона занадто правильна, як би «вилизана» і це однозначно відштовхує. До того ж, якщо ви замовите таку форму не у самого кращого фахівця, то будьте готові, що її можуть виконати не в кращому вигляді.

Весільні букети

  • Півсфера

Найпопулярніша форма. Якщо ви сумніваєтеся, і не знаєте яку саме форму вам вибрати, то це найкращий варіант. Ця форма дуже податлива, вона підійде кожній нареченій. Головне, правильно підібрати розмір, але це вже залежить від вашої статури, і флорист вам обов’язково підкаже. Такі букети можна робити, як гладкими, так і більш пухкими, як монобукет, так і збірний.

Весільні букети Весільні букети Весільні букети

  • Рваний букет

Це однозначно самі топові букети за останню пару років. І чим більше він рваний, тим краще. Що значить «рвана форма», – це коли квіти в букеті виставляють на різну висоту. Таким букетам характерна велика кількість зелені, незвичайні квіти, ягоди, використання стрічок. Такі букети часто використовую в напрямку бохо. Вони дуже повітряні і невагомі (в переносному сенсі, звичайно ж). Найчастіше рвані букети роблю односторонніми і витягнутими. Така форма однозначно незвичайна і витончена.

Весільні букети Весільні букети Весільні букети

  • Каскад

Застаріла форма букета. Дуже важка в перенесенні, в технічному виконанні і однозначно занадто незрозуміла. Такі букети були популярні років 20 назад, коли флористика переживала фантастичний бум екзотичних квітів і форм.

Весільні букети Весільні букети

3. Якого кольору повинен бути твій букет?

 

Тут потрібно відштовхуватися виключно від твоїх побажань. Я точно можу сказати, що супер красивий весільний букет можна зробити абсолютно в будь-якому кольорі. Тому, якщо ти хочеш, червоний або жовтий весільний букет (а не ніжний, як у всіх), – не відмовляй собі в цьому! Хороший флорист допоможе тобі підібрати правильні квіти, щоб домогтися потрібного кольору, насиченості і фактури. Немає нічого неможливого!

Весільні букети Весільні букети Весільні букети

І ще кілька порад від мене:

  1. Оберіть для себе ту саму – улюблену квітку, і відштовхуйся від неї. Якщо ти дико любиш анемони, або гортензію, – нехай це буде основна квітка в твоєму букеті.
  2. Не варто відштовхуватися від кольору сукні. Я часто стикаюся з тим, що наречені хочуть букет з квітів тон в тон з сукнею. Але, на жаль, такі букети просто зливаються з загальним образом. Тому підбирайте квіти так, щоб букет було видно. А ось стрічку на букеті можна і в тон сукні. В такому випадку виходить комплект.
  3. Не варто розраховувати, що весільний букет, який повинен прожити у вас тиждень. Пам’ятайте, що це живі квіти, і при експлуатації букета в спеку, без води, з постійними перевезеннями: загс – фотосесія – ресторан… Він просто не витримає, і велика ймовірність, що до вечора його вид буде не найпершої свіжості.

 

Сподіваюся, дана інформація тобі була корисна і допоможе визначитися з тим самим букетом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *